Ostirala 29 Larunbata 30 Igandea 31
Talo tailerra
11:30
14:30

Urdaibaiko Esentziak
Azoka
11:30
15:00

DASTAKETA
Euskal Okela eta Gernikako piperrak
12:00
15:00

MUNDAKIDS
“Entre Platos” tailer musikala
Arpi margoketa tailerra
(MUSGO)
12:30
14:30

SHOWCOOKING
“Ortutik Ahora”
13:30
14:30

KATA
Baquexperience “Cafés de fincas” (Cafés Baqué)
14:30
15:30
Gominolen tailerra
11:30
14:30

Urdaibaiko Esentziak
Azoka
11:30
15:00

DASTAKETA
Eusko label hegaluzea
12:00
15:00

SHOWCOOKING
“Musutruk eta Zallo Barri jatetxea”
12:30
13:30

MUNDAKIDS
“Entre Platos” tailer musikala
Txapa tailerra
(MUSGO)
12:30
14:30

SHOWCOOKING
“Bodega Itsasmendi eta Zallo Kontserbak ”
13:30
14:30
Gaileta tailerra
“Cocinar es divertido con Fagor”
11:00
13:30

SHOWCOOKING
“Esencia del Azurmendi”
12:00
13:00

SHOWCOOKING
KATA
“Recetas del Basque Culinary Centre maridadas con Cerveza” (Amstel)
13:00
14:00
KONTZERTUAK
LEUN
+
LAST FAIR DEAL
14:00
16:00
Gaileta tailerra
“Cocinar es divertido con Fagor”
16:00
18:30
Gaileta tailerra
“Cocinar es divertido con Fagor”
16:00
18:30
GLOBO
20:00
22:00
GLOBO
20:00
22:00

Ostirala 29

  • Talo tailerra
    11:30 - 14:30
  • Urdaibaiko Esentziak Azoka
    11:30 - 15:00
  • DASTAKETA Euskal Okela eta Gernikako piperrak
    12:00 - 15:00
  • MUNDAKIDS “Entre Platos” tailer musikala
    Arpi margoketa tailerra
    (MUSGO)
    12:30 - 14:30
  • SHOWCOOKING “Ortutik Ahora”
    13:30 - 14:30
  • KATA Baquexperience “Cafés de fincas” (Cafés Baqué)
    14:30 - 15:30
  • Gaileta tailerra “Cocinar es divertido con Fagor”
    16:00 - 18:30
  • GLOBO
    20:00 - 22:00

Larunbata 30

  • Gominolen tailerra
    11:30 - 14:30
  • Urdaibaiko Esentziak Azoka
    11:30 - 15:00
  • DASTAKETA Eusko label hegaluzea
    12:00 - 15:00
  • SHOWCOOKING “Musutruk eta Zallo Barri jatetxea”
    12:30 - 13:30
  • MUNDAKIDS “Entre Platos” tailer musikala
    Txapa tailerra
    (MUSGO)
    12:30 - 14:30
  • SHOWCOOKING “Bodega Itsasmendi eta Zallo Kontserbak ”
    13:30 - 14:30
  • Gaileta tailerra “Cocinar es divertido con Fagor”
    16:00 - 18:30
  • GLOBO
    20:00 - 22:00

Igandea 31

  • Gaileta tailerra “Cocinar es divertido con Fagor”
    11:00 - 13:30
  • SHOWCOOKING “Esencia del Azurmendi”
    12:00 - 13:00
  • SHOWCOOKING KATA
    “Recetas del Basque Culinary Centre maridadas con Cerveza” (Amstel)
    13:00 - 14:00
  • KONTZERTUAK LEUN
    +
    LAST FAIR DEAL
    14:00 - 16:00
No events available!